Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

SpeakerCraft

speakercraft

Tej marki nie trzeba nikomu przedstawiać. SpeakerCraft jest najdłuzej istniejącym producentem i prekursorem istnienia głośników wbudowanych. Od 1975 roku tworzą i ulepszają swoje produkty bedąc zawsze na czele stawki producentów tej gałęzi rynku zarówno pod względem jakości, brzmienia i innowacyjności.

Muzyka wszakże towarzyszy nam od zarania dziejów. Dlatego ważne jest aby ta otaczająca nas na codzień była tą która pasuje do naszych gustów, nastroju czy pory dnia...
Niezależnie czy mamy ochotę na kolację z przyjaciółmi z grającym w tle Johnem Coltrane, czy też niedzielny poranek z ulubionym radiem czy może mocno rozbudzającą dawką muzyki metalowej, a może po prostu rodzinny wieczór przed telewizorem w otoczeniu perfekcyjnego dźwieku surround z czystym brzmieniem i mocnym basem który przenosi nas do centrum akcji - SpeakerCraft ma odpowiedź na wszystkie te potrzeby.

W ofercie marki SpeakerCraft znajdą Państwo:

Głośniki instalacyjne, sufitowe i ścienne.

 
speakercraft-profile-speakers
Głośnik sufitowy Profile AIM7 Five dostępny z okrągłym i kwadratowym grillem

Konstrukcje SpeakerCrafta na tle konkurencji wyróżniają unikalne opatentowane technologie znajdujące się tylko w tych głosnikach.

AIM: Technologia ruchomego kosza głosnika głównego i główki tweetera - pozwala, pomimo montażu głosnika w suficie lub w ścianie, na skierowanie jego osi precyzyjnie w miejsce odsłuchu, w taki sposób że głosnik nie gra "w dół" czy "na wprost" a w kierunku słuchacza. Jest to szczególnie ważna cecha w przypadku projektowania systemów kina domowego z zastosowaniem takich głosników gdyż możliwość ustawienia kierunkowego głośników umożliwia stworzenie precyzyjnej sceny dźwiękowej skupionej na i dookoła odbiorcy w należyty sposób.

WavePlane: Jest to specjalny dyfuzor tonów niskich i średnich, zamontowany w koszu głośnika umozliwiajacy głośnikowi szersze pokrycie dźwiekiem i wyrażniejsze i pełniejsze brzmienie tonów wysokich. 
 
SKCR_aim351_u
Doskonały zestaw do kina domowego.
Głośniki:Kanał L/P: - AIM Cinema Three, Kanał Centr: AIM LCR One, Kanał Surr.: AIM7 Three oraz Subwoofer serii Vital 

Głosniki SpeakerCraft chrakteryzują się doskonałym brzmieniem, prostym montażem i najszerszym w branży wachlarzem modeli, dzieki czemu każdy w prosty sposób wybierze dopasuje sprzet do swojej instalacji.
 

Głośniki niewidzialne.

   Oczywiście w ofercie nie mogło zabraknąć głośników niewidzialnych. Proponowane przez SpeakerCrafta modele Seamless FR-1 oraz Seamless SUB pozwola cieszyć się dźwiekiem w każdym pomieszczeniu bez żadnych widocznych głosników. Co więcej, głosniki niewidzialne charakteryzują się szerokim polem pokrycia pola gry dzieki czemu otrzymujemy wrażenie dźwieku wręcz "otulającego" słuchacza. Głośniko mozna montować w ścianach gk i murowanych i moga zostać pokryte zarówno farbą jak i tynkiem czy też tapetą.
 
seamless_grp                                    Live-Wall
Głośnik Seamless FR-1                                                                                  Montaż głośnika niewidzialnego w ścianie
 

Polecamy do wszystkich wnętrz, gdzie ze względów estetycznych widoczne głośniki nie są elementem pożądanym. 


 

Systemy nagłosnienia Multiroom.

   Muzyka towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów, dlatego też jest nam tak bliska. Lubimy wypełniać nią przestrzeń, w samochodzie, w biurze, w domu.
Każdy z nas ma swoich ulubionych wykonawców czy rodzaj muzyki. dobrze jest więc mieć dostep do swoich ulubionych zbiorów muzycznych w całm domu, niezależnie od pomieszczenia w którym sie znajdujemy. 
 
SpeakerCraft_MRA-664-front
Procesor SpeakerCraft MRA664


SpeakerCraft umożliwia nam aby nasza ulubiona muzyka towarzyszyła nam zawsze i wszędzie, niezależnie czy jest to kolacja ze znajomymi, przyjęcie w ogrodzie czy też familijne popołudnie przy nowym filmie. 

Nowy system multiroom serii MRA zapewnia możliwość stworzenia 12 strefowego systemu i podłączenia 6 źródeł dźwięku. W każdej ze stref może zostać zainstalowany wygodny panel sterujący, przyciskowy lub dotykowy z pełną informacją o aktualnie wybranym utworze lub stacji radiowej. Uzytkownicy moga też swobodnie sterować całym systemem za pomocą urzadzeń mobilnych wuposazonych w iOS/Androida lub komputerów stacjonarnych. Z nowym systeme dostępny jest też nowy uniwersalny pilot który może byc wykorzystany nie tylko do sterowania systemem multiroom ale równiez np.: do całego systemu kina domowego.
 
sTP7 sHR200 sKP7
 Touchapnel 7"        Pilot uniwersalny SC Klawiatura systemowa
                                        
                                                                                                                                                
             

W razie potrzeby naglosnienia wiekszych pomieszczeń proponujemy wykorzystania wzmacniaczy wielokanałowych i instalacji wiekszej ilości głośników (wysokie i duże pomieszczenia, baseny), tak aby dźwiek był zawsze idelany.  

 

Głośniki zewnętrzne

Dlaczego muzyka miałaby nam towarzyszyć tylko w domu podczas gdy piekna pogoda aż prosi żeby wypocząć na tarasie albo aktywnie spędzić czas z dziećmi ?  Zabierzmy ją ze sobą i to w pełnym wymiarze. 
SpeakerCraft proponuje kompleksowe rozwiazania, począwszy od małych głosników wbijanych w ziemie, poprzez pełnowymiarowe głosniki elewacyjne lub do montażu ścianie lub podbitce aż głosniki w formie kamieni i specjalny zakopywany pod ziemią subwoofer. Wszystko po to aby rownież na zwenątrz móc cieszyć się wysokiej jakości dźwiekiem. 
 
Głośniki Ruckus Granite Głośniki SpeakerCraft OE8 Subwoofer SpeakerCraft BoomTomb Głosniki SpeakerCraft OG
Głośniki Ruckus Głosniki OE8 Subwoofer BoomTomb Głośniki OG