Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Furman Sound

furman_logo_pyp_hires

Furman Sound jest firmą zajmująca się produkcja najwyzszej jakości filtrów przeciwzakłóceniowych napięcia dla sprzetu audio i video. 
Każdy z oferowanych kondycjonerów gwarantuje "oczyszczenie" z wszelkich niepożądanych zakłóceń takich jak np. tzw "szumy" oraz w czasie rzeczywistym zabezpicza przed szczególnie grożnymi dla elektroniki chwilowymi skokami i spadkami napięcia. 

Oczywiście oczyszczenie prądu zasilania nie tylko zabezpiecza urządzenia przez uszkodzenie ale równiez pozytywnie wpływa na jakość odbioru dźwięku i obrazu. Wszystkie bowiem zakłócenia zasilania powodują odkształcenia które w mnieszym lub większym stopniu oddziałowują na efekt końcowy. Dlatego też zanim zaczniemy szukać przyczyny w kablach głośnikowych, HDMI czy samych urządzeniach warto zaopatrzyć się w odpowiedni kondycjoner napięcia. 
furman1
Kondycjoner napięcie Furman Sound Seria; Reference Model: 16 E i 

Warto rówież wspomnieć że w przypadku urządzeń marki Furman Sound mamy mozliwość przepuszczania przez kondycjoner również sygnału antenowego (coax) co dodatkowo poprawia odbiór a jednocześnie zabezpiecza sprzet w przypadku np. wyindukowania sie napięcia w instalacji antenowej (np. przy uderzniu pioruna).