Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Kim jesteśmy

O firmie

Firma Venturi Home Solutions już od 2006 roku dostarcza najwyższej jakości usługi i sprzęt z zakresu instalacji inteligentnego domu, systemów multiroom audio / video, sal kinowych i konferencyjnych oraz integracji systemów inteligentnych zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i instytucji komercyjnych.  
 100% Technologii = 100% Satysfakcji

Ponieważ inwestycja w system inteligentnego domu, oświetlenia, multiroomu czy kina jest inwestycją na długie lata oferujemy naszym klientom tylko sprawdzone i profesjonalne systemy sterowania oraz sprzęt najlepszych producentów. Dzięki temu nasz klient ma gwarancję 100% satysfakcji zarówno z funkcjonalności jak i jakości zainstalowanego wyposażenia. 
Ponieważ Inteligentny Dom nadal jest w Polsce tematem egzotycznym stawiamy na technologie, które umożliwiają intuicyjną i prostą ich obsługę przez użytkownika,. Dzięki temu każdy jest w stanie szybko i sprawnie wykorzystać pełny potencjał drzemiący w zainstalowanym systemie.  
 Przede wszystkim jakość.

LUTRON, SPEAKERCRAFT, PROFICIENT AUDIO, INTELIX, SCREENEXCELLENCE, TiO,  RUNCO, SIM-2, PARASOUND, CRESTRON, KNX, CONTROL 4.
To tylko niektóre z marek których używamy przy projektowaniu I realizacji naszych systemów. Każdy z tych producentów należy do światowej czołówki wyznaczającej standardy w naszej branży. 
Aby realizować usługi na poziomie odpowiadającym oferowanym urządzeniom regularnie uczestniczymy w szkoleniach technicznych i warsztatach. To nie tylko certyfikaty, to gwarancja naszego profesjonalizmu i wiedza dzięki której świadczymy usługi na najwyższym poziomie.
 Nie tylko Inteligentny Dom

Na drodze rozwoju nasza firma oferuje Państwu również nowości ze świata techniki i designu.
Proponujemy Państwu nowoczesne systemy oświetlenia oparte na technologiach LED, Xenon czy Światłowodach. Posiadamy w ofercie oprawy wielu film z branzy oświetleniowej, w związku z czym jesteśmy w stanie zapoponować kompleskową usługe wraz z projektem i kosztorysem oświetlenia i możliwością nabycia opraw w naszej firmie.   
 Idea + Forma

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i prośbom naszych klientów w połowie 2008 roku uruchomiliśmy dział projektowania wnętrz "Studio Venturi Design". Projekty powstające pod naszymi skrzydłami mają na celu stworzenie wnętrz w których w sposób maksymalny i optymalny zostaną wykorzystane możliwości oferowanych przez nas systemów. 
Dlaczego warto nam powierzyć swój dom? Bo nasza pracownia to designerzy, nie dekoratorzy wnętrz, a nasz ulubiony styl nie podlega żadnym kanonom. Każdorazowo tworzymy coś wyjątkowego i unikanego w oderwaniu od sztampy i schematów.
Zapraszamy do obejrzenia nszego portfolio pod adresem http://www.venturidesign.pl  


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

rpo_logo