Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Turn It On

tio-logo-horiz-wtag-sm


  Turn It On to nowy gracz na rynku, wchodzący w segment bezprzewodowych systemów multiroom audio, sterowania oświetleniem i klimatyzacją. 
System jest prosty w montażu i konfiguracji, z klarowną lista urządzeń. Na cześć multiroom składają sie wzmacniacze (100W) z mozliwością komunikacji bezprzewodowej, z opcjami sterowania przez urządzenie mobline/PC/Mac, touchapanel 4" lub touchpanel 7".
Multiroom posiada możliwość streamingu danych z dowolnego urządzenia typu NAS lub komputera oraz radia internetowego. To praktycznie w całości pokrywa oczekiwania obecnego klienta. Oczywiście w razie potrzeby możemy podłączyć i sterować również "klasycznymi" źródłami takimi jak np. odtwarzacz CD.
 
azts7-productimageThermoTouch-Product-ImageTL4-Black-White-2UP
Elementy systemu TiO - Panel dotykowy 7", panel sterowania klimatyzacją, włączniki oświetlenia
 

Do sterowania oświetleniem przewidziane sa proste moduły z komunikacją bezprzeodową instalowane w miejsce klasycznych wyłaczników, tak więc stanowią dobrą propozycje dla osób zastanwiających się nad "przesiadką" z przełączników klasycznych na system inetligentny.

Oferty systemu TiO dopełnia panel sterowania klimatyzacją i wentylacją i kilka urządzeń do realizacji przesłania kontaktu, oraz komend IR oraz komunikacyjnych. 

 
TiO-GUI-Nexus7-LightingTiO-GUI-Nexus7-HomeTiO-GUI-Nexus7-Music
Ekrany sterowania systemem TiO - oświetleniem, menu główne, system audio
 

Wszystko co powyżej, plus bardzo atrakcyjna cena daje możliwość stworzenia prostego i przejrzystego systemu sterowania oraz naglosnienia multiroom audio w bardzo przyzwoitym budżecie przy minimalnych wymaganiach instalacji okablowania strukturalnego.


Polecamy do systemu: 

- głośniki wbudowane ścienne lub sufitowe oraz niewidzialne (SpeakerCraft, Proficient Audio)
- serwer muzyczny z możliwością zgrywania i automatycznego katalogowania płyt CD/DVD (Visonos)
- kondycjoner napięcia (Furman Sound)