Wyszukiwarka


Logowanie


Zarejestruj się

Usługi

 
   Projektowanie    Instalacje         Doradztwo i konsultacje    Projektowanie wnętrz     Dystrybucja i szkolenia      

 

Projektowanie instalacji Inteligntnego domu, A/V i kina domowego

Wszystko zaczyna się od właściwego rozpoznania potrzeb i zaprojektowania instalacji. Jest to absolutny fundament, bez którego nie ma szans powstać funkcjonujący system. Brak właściwego projektu powoduje często mści się np. w postaci jednego brakującego kabelka co pociąga za sobą albo ograniczenie molziwości systemu albo konieczność przeprowadzania poprawek które zawsze są dodatkowym kosztem. Ponadto projekt zawsze jest przejrzystym punktem odniesienia zarówno dla inwestora jak i wykonawcy co pozytywnie wpływa na współpracę i rozwiewa wszelkie wątpliwości. 

Dlatego też, niezaleznie od natury projektu, zawsze postępujemy metodycznie przyjmując kilka kluczowych kroków:
-  zapoznanie się z inwestycją (projekt lub wizja lokalna)
-  rozpoznanie potrzeb klienta (jakie ma wymagania i jakich funkcjonalności oczekuje od systemu)
-  widełki budżetowe
-  wyszukanie odpowiednich rozwiązań i systemów do realizacji założeń projektu
-  2-3 propozycji wstępnych
-  wykonanie projektu dla wybranej propozycji, która zawiera:
    1. kompletny wykaz sprzętu
    2. kosztors inwestorski
    3. projekt instalacji elektrycznej z zakresie okablowania strukturalnego systemu
    4. opcjonalnie możemy również przygotować komplet dokumentów wraz z instalacją elektryczną do pozwoleniana budowę. 

  


Instalacje 
 

Z pomcą naszej firmy możecie Państwo zrealizować od A-Z kompletna instalacje inteligetnego domu, naglośnienia multioom A/V czy kina domowego. 
Bazując na przygotowanym projekcie na odpowiednich etapach budowy wykonamy dla Państwa:

- okablowanie strukturalne systemu / instalację elektryczną + RTV
- instalację puszek montażowych, szaf rack
- montaż urządzeń 
- konfigurację, programowanie i uruchomienie instalacji wg. zaleceń klienta.

Na każdym etapie dokładamy starań aby prace i sposób ich wykonania został przeprowadzony zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi normami a instalowane urządzenia posiadają certyfikaty CE.


Doradztwo i konsultacje.

Jeżeli nalezysz do inwestorów którzy pragną samodzielnie zmierzyć się z instalacją inteligentnego domu, kina domowego lub multiroom a nie jesteś pewien czy podjąłeś właściwe decyzje lub potrzebujesz po prostu zasięgnąć języka prowadzimy konsultacje lub kompleksowe doradztwo inwestorskie.


Projektowanie wnętrz.

Aby w pełni wydobyć mozliwości automatyki domowej czy kina domowego niezbędne jest wlaściwe zaprojektowanie wnetrz. Bo przecież nic tak nie cieszy jk właściwe wykorzystanie światla do ekspozycji elementów wnetrza, wlaściwe zakomponowanie głosników czy użycie np. głosników niewidzialnych lub mechanizmów wind TV lub projektora tam gdzie to koniecznie dla uzyskania optymalnego efektu estetycznego. 

W Studio Venturi Design bedącgo gałęzią naszej firmy od 4 lat, powstają kompletne projekty wnętrz, gdzie będąc świadomymi możliwości w sposób umiejętny i optymalny wykorzystujemy obecną technologię. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron pod adresem http://www.venturidesign.pl i zapoznania się z portfolio prac.


Dystrybucja i szkolenia

Jeżeli jesteś instalatorem systemów inteligentnych lub dealerem sprzetu A/V i poszukujesz firmy posiadającej wieloletnie doświadczenie i solidnego partnera w interesach, polecamy się jako importer i dystrybutor komponentów systemów A/V. W naszym portfolio dystrybucyjnym znajdują się marki o światowej renomie cieszacej się uznaniem w branzy instalacyjnej. Współpracującym z nami firmom oferujemy krótkie terminy dostaw, doradztwo przy zakupach wsparcie serwisowe na terenie całego kraju, oraz zlecenia współpracy przy reazliacji projektów i instalacji.
W naszym w pełnmi wyposażonym showroomie prowadzimy praktyczne szkolenia instalatorskie i prezentacje produktowe dla współpracujących z nami delerów i instalatorów. Realizujemy również szkolenia indywidualne dopasowne do potrzeb instaltorów. Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w naszych szkoleniach skontaktuj się z nami telefonicznie lub via e-mail.

Zapraszamy! 

rpo_logo